sobi so kupatilo 5 €вра po lice so pogled na ezero | Огласи за Туризам

sobi so kupatilo 5 €вра po lice so pogled na ezero | Огласи за Туризам
sobi so kupatilo 5 €вра po lice so pogled na ezero

Оглас:

Oglas je istekao

Вкупен капацитет = 11 лица:
- 2 студија (секое со ПОСЕБНА бања во секоја соба, сопствена тераса со уникатен поглед на езерото и градот - погодна за пиење утринско кафе, посебен плински уред, кујнски прибор за јадење и пиење, француски кревет со димензии 200 см х 180 см - погодно за парови) и
- 1 голем апартман од 28м2
ЛОКАЦИЈА - населба Рача, 380м над Билјанини Извори
ЦЕНИ - 300 денари (5 €вра) по лице за 1 ноќевање во текот на целата година
• FREE Wi-Fi безжичен интернет, • сопствена бања во секоја соба со 24/7 топла вода, • посебна тераса со маса, столови и прекрасен поглед , • mini фрижидер , • чајна кујна со плински уред со 1 рингла за припрема на брзи јадења и за кафе, опремена со прибор за јадење, садови за готвење и чаши, • неонско светло против комарци, • големо огледало, • плакар за облека, • ПВЦ ролетни за светлосна и топлотна изолација, • ТВ , • мрежа за сенка и заштита од сонце , • посебен влез за секоја соба, • асфалтиран паркинг за 4 автомобили
Контакт и Резервации може преку мобилен, емаил, skype, viber, facebook, messenger
мобилен и вибер +38970556578 Гоце
емаил: goce3d@yahoo.com
https://www.facebook.com/gocegjorsheski
Резервација со уплата на аванс заради ваша и наша сигурност!
Уживањето е загарантирано!
Дополнителни информации:
Центар на градот Охрид - од апартмани до центар - 2,3км (7 мин. со автомобил, со пешачење 25 минути покрај шеталиште(кеј), со такси 120 денари во еден правец
Маркети: ТАМАРО= 1.300m, KAM=1.300m; Тинекс =1.400m; Миса-1.9 km; STOP SHOP=1.8km
Упатство и правец на возење до апартманите: од бензинската пумпа МАКПЕТРОЛ кај спортскиот центар Билјанини Извори: возите 700м право по главната улица ( ул.Наум Охридски - Туристичка), па на првиот исклучок од лево вртите полукружно ЛЕВО и се приклучувате на другите две сообраќајни ленти во правец како да се враќате на бензинската пумпа. Возете право 150метри па се исклучувате ДЕСНО од главниот пат (меѓу двете сообраќајни табли нас.РАЧА и завршеток нас. РАЧА. Возите право по блага угорница 350метри и после кривината налево од 90 степени (околу железниот ТРАНСФОРМАТОР за струја) вртите уште веднаш ЛЕВО во уличката(сокак) и на 50 метри се апартманите со паркингот.

Контакт:

Обjавено од: goce3d
Posaljite Email: Контактирај
Прегледан:1224
Истекува: 06.10.2019 (istekao)
Објавен: 14.04.2018

Следна

Подобни огласи Огласи од този човек Контактирај
 Slicni oglasi za pretragu
Oglasi za Туризам