Охрид- издавам студија во центарот на градот | Огласи за Туризам

Охрид- издавам студија во центарот на градот | Огласи за Туризам
Охрид- издавам студија во центарот на градот

Оглас:

Oglas je istekao

Издавам двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во центарот на градот,5 минути пешки до плоштадот,10 минути пешки до плажи “Kadmo” и “Kuba Libre” Цена многу поволна, 400 денари по особа!
За информации и резервации контактирајте со нас на:
e-mail:goki-oh@hotmail.com
mob:070536119

Контакт:

Обjавено од: GORAN
Posaljite Email: Контактирај
Прегледан:416
Истекува: 12.12.2018 (istekao)
Објавен: 15.06.2018

Предходни

Следна

Подобни огласи Огласи од този човек Контактирај
 Slicni oglasi za pretragu
Oglasi za Туризам