Агент за продажба | Огласи за Работа

Агент за продажба | Огласи за Работа
Агент за продажба

Оглас:

Oglas je istekao

Biodom 27 d.o.o. е голема компанија со главно седиште во Словенија, која веќе 20 години се бави со производство на новата генерација на котли на пелет со иноватвната Biologic технологија.

Започнавме на словенечкиот пазар а веќе од 2005 година успешно се шириме на странскиот пазар. Во моментов извезуваме 90 % од нашето производство.

Во согласност со развојот на продажната мрежа во Република Македонија, во моментов бараме кандидати за позиција:

Агент за продажба

Цела Македонија

Услови:

• Минимум IV степен на стручно образование;
• Предност имаат кандидати со работно искуство на исти или слични работни места;
• Возачка дозвола В категорија, активен возач;
• Познавање на MS Office пакетот;

Задачи од работното место:

• Презентација на производот
• Добивање нови и контактирање со постоечки клиенти
• Спроведување на промоции и акции
• Примање нарачки
• Развој на продажна мрежа

Потребни способности и вештини :

• Можност за независна и тимска работа
• Презентациски вештини
• Способност за ефикасно решавање на проблеми
• Трпение и упорност
• Комуникативност

Ние нудиме:

• Атрактивна почетна плата
• Една од најдобрите провизии во индустријата
• Бонуси и заработки што сами ќе ја остварите
• Меѓународни можности за напредување во кариерата
• Можност за континуирано унапредување

Пријавете се и станете член на нашиот тим!

Испратете го вашето CV до 15.09.2018 година. на е-пошта katarina@biodom27.si

Ќе бидат контактирани само кандидатите што се во потесен избор.

Официјална веб-страница: https://www.biodom27.si/

За повеќе информации, Ве молиме слободно контактирајте не преку e-mail katarina@biodom27.si или Viber: +381653112518.

Контакт:

Обjавено од: Katarina Petrovic
Posaljite Email: Контактирај
Прегледан:161
Истекува: 21.09.2018 (istekao)
Објавен: 22.08.2018Предходни

Следна

Подобни огласи Огласи од този човек Контактирај
 Slicni oglasi za pretragu