Продавам Голф Плус, одлична состојба | Огласи за Автомобили

Продавам Голф Плус, одлична состојба | Огласи за Автомобили
Продавам Голф Плус, одлична состојба

Оглас:

Oglas je istekao

Продавам Голф Плус, 2007 година, бензин 1.4, купен во Порше Македонија, со плински уред инсталуран во Новус, одлично сочуван, реални 115800км, нови зимски и летни гуми. Контакт: 075/364-485

Контакт:

Обjавено од: goran
Posaljite Email: Контактирај
Прегледан:336
Истекува: 25.04.2019 (istekao)
Објавен: 24.02.2019Подобни огласи Огласи од този човек Контактирај
 Slicni oglasi za pretragu