прекрасни Јорки кученца | Огласи за Кучиња

прекрасни Јорки кученца | Огласи за Кучиња
прекрасни Јорки кученца

Оглас:

Oglas je istekao

прекрасни Јорки кученца
редовно wormed и избега до денес употреба на бучава во домаќинствата и ги сака најмалите деца нема трошок е поштеден на овие зашеметување кученца ќе заминат со пишани педигре, ветеринарен проверени и вакцинирани. Контактирајте ме за повеќе детали и слики

Контакт:

Обjавено од: van
Posaljite Email: Контактирај
Прегледан:475
Истекува: 30.10.2019 (istekao)
Објавен: 03.05.2019Следна

Подобни огласи Огласи од този човек Контактирај
 Slicni oglasi za pretragu