Симпатични бишони фризери кученца достапни за продажба | Огласи за Кучиња

Симпатични бишони фризери кученца достапни за продажба | Огласи за Кучиња
Симпатични бишони фризери кученца достапни за продажба

Оглас:

Oglas je istekao

Симпатични бишони фризери кученца достапни за продажба
Убава и прекрасна кученца Frizze Bichon чекаат нов убав и грижлив дом. Тие се тројца по број, машки и две женски. Сите АКК регистрирани и се многу здрави.

Контакт:

Обjавено од: van
Posaljite Email: Контактирај
Прегледан:498
Истекува: 30.10.2019 (istekao)
Објавен: 03.05.2019Предходни

Следна

Подобни огласи Огласи од този човек Контактирај
 Slicni oglasi za pretragu