Симпатична акита кученца за продажба | Огласи за Кучиња

Симпатична акита кученца за продажба | Огласи за Кучиња
Симпатична акита кученца за продажба

Оглас:

Oglas je istekao

Симпатична акита кученца за продажба
Имам прекрасно легло од кучињата Акита, подготвени да си одам дома со себе ДЕНЕС! Кученцата е на возраст од 11 недели, ажурирана на сите вакцини и има здравствени сертификати. Двајцата родители можат да бидат видени. Тие немаат здравствени проблеми. Мажите и жените се достапни

Контакт:

Обjавено од: van
Posaljite Email: Контактирај
Прегледан:463
Истекува: 30.10.2019 (istekao)
Објавен: 03.05.2019Предходни

Следна

Подобни огласи Огласи од този човек Контактирај
 Slicni oglasi za pretragu