Стандардни англиски булдог кученца. | Огласи за Кучиња

Стандардни англиски булдог кученца. | Огласи за Кучиња
Стандардни англиски булдог кученца.

Оглас:

Oglas je istekao

Стандардни англиски булдог кученца.
Кучињата се одгледуваат во многу зафатено семејно опкружување. Со нас, деца, внуци и, се разбира, нашите сакани булдози Rosie & Molly! Со сета целосна љубов, љубов и посветеност им е потребна 24/7
Кученцата се регистрирани од KC
5 Генерација педигре
5 недела осигурување
Целосно инокулирани
Микрочип
Wormed
Flead

Контакт:

Обjавено од: van
Posaljite Email: Контактирај
Прегледан:423
Истекува: 30.10.2019 (istekao)
Објавен: 03.05.2019Предходни

Следна

Подобни огласи Огласи од този човек Контактирај
 Slicni oglasi za pretragu