Охрид- издавам студија во центарот на градот | Огласи за Туризам

Охрид- издавам студија во центарот на градот | Огласи за Туризам
Охрид- издавам студија во центарот на градот

Оглас:

Oglas je istekao

Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна, тв, кабловска, wi-fi интернет и тераса. Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во центарот на градот, 5 минути пешки до плоштадот, 10 минути пешки до плажи “Kadmo” и “Kuba Libre” Цена многу поволна, 400 денари по особа! Ве очекуваме!
За информации и резервации контактирајте со нас на:
e-mail:goki-oh@hotmail.com
mob:070536119

Контакт:

Обjавено од: GORAN
Posaljite Email: Контактирај
Прегледан:459
Истекува: 20.11.2019 (istekao)
Објавен: 24.05.2019

Следна

Подобни огласи Огласи од този човек Контактирај
 Slicni oglasi za pretragu
Oglasi za Туризам