Кученца на fуфаундленд во движење! | Огласи за Кучиња

Кученца на fуфаундленд во движење! | Огласи за Кучиња
Кученца на fуфаундленд во движење!

Оглас:

Oglas je istekao

Кученца на fуфаундленд во движење!
За жал, моите околности се променија од доцна, затоа моите убави кутриња не го добиваат она што needs треба од мене 100%
Јас би сакал да ги продадам во familyубовен семеен дом, што може да им го даде токму она што needs треба, многу loveубов, внимание, време, прошетки
Многу ovingубовен и пријателски расположен
Многу возбудливо како што можете да замислите.
Тие се добри со сите, вклучувајќи ги и децата, иако тие се Newуфаундленд и возбудливи и мали деца лесно може да се забијат кога се возбудливи.
Тие се одлични членови на семејството и тажна сум што морам да ја водам оваа рута, но знам дека тие заслужуваат повеќе од она што можам да им го дадам сега.
Било какви прашања ве молиме слободно да ги поставите, јас навистина сакам да ја најдам дом за убов, така што нема да дозволам таа да се продава само на секој.

Контакт:

Обjавено од: chernenko696
Posaljite Email: Контактирај
Прегледан:413
Истекува: 08.02.2020 (istekao)
Објавен: 12.08.2019Предходни

Следна

Подобни огласи Огласи од този човек Контактирај
 Slicni oglasi za pretragu