Американски кученца од булдог | Огласи за Кучиња

Американски кученца од булдог | Огласи за Кучиња
Американски кученца од булдог

Оглас:

Oglas je istekao

Fullyе биде целосно одвикнат и микрочип, пред да се остават регистрирани мајка и К.Ц. Среќни и игриви темпераменти, за повеќе информации, не двоумете се да не контактирате. Потребно е да се обезбеди депозит за кученце

Контакт:

Обjавено од: chernenko696
Posaljite Email: Контактирај
Прегледан:519
Истекува: 22.03.2020 (istekao)
Објавен: 24.09.2019Предходни

Следна

Подобни огласи Огласи од този човек Контактирај
 Slicni oglasi za pretragu