Недвижнини - oglasa.com

Недвижнини - oglasa.comСтанови
Куќи
Плацови
Магацини
Деловен простор
Гаражи
Викендици
Оглас за Плац на Водно

Плац на Водно


Се продава плац на Водно од 440м2, на тивко место, близу Соравиа ресорт, со одличен поглед и можност за градба од вкупно 444м ...
Плацови
Оглас за Kuca sa 10a placa u Prilikama

Kuca sa 10a placa u Prilikama


Prodajem kucu sa 10 ari placa u Prilikama kod Ivanjica, ili menjam za stani, putnicko ili teretno vozilo. Cena po dogovoru. ...
Куќи
Оглас за Се издава стан во К. Вода

Се издава стан во К. Вода


Станот е наместен. Се наоѓа на главната улица после општината спроти Тинекс. На 1 спрат има 2 соби мала кујна и купатило. 07 ...
Станови
Оглас за 1 собен ненамештен стан во строг центар во Куманово

1 собен ненамештен стан во строг центар во...


Издавам еднособен ненамештен стан во строг центар во Куманово од 01.03.2020 година. ...
Станови

 Poslednji za pretragu