Недвижнини - oglasa.com

Недвижнини - oglasa.comСтанови
Магацини
Куќи
Викендици
Плацови
Деловен простор
Гаражи
Оглас за Prenociste Novi Sad, apartmani i sobe za izdavanje

Prenociste Novi Sad, apartmani i sobe za izdavanje


Apartmani Novi Sad i privatni smestaj Novi Sad, Partizanska 47, booking na telefon: +381 63 808 77 45. Nedaleko od cent ...
Станови
Оглас за Hotel, apartmani Novi Sad

Hotel, apartmani Novi Sad


Apartmani Novi Sad i privatni smestaj Novi Sad, Partizanska 47, booking na telefon: +381 63 808 77 45. Na petnaest minut ...
Станови
Оглас за Stan vo Rasadnik Kisela Voda

Stan vo Rasadnik Kisela Voda


Se izdava stan vo Kisela Voda Rasadnik 50 m2 + pogolema terasa cena 150 eur lice za kontakt 070/927757 ...
Станови
Оглас за Potreban Investitor za Etno-Selo u Srbiji.

Potreban Investitor za Etno-Selo u Srbiji.


Potreban investitor za etno-selo. Staro seosko domacinstvo povrsine od oko 1ha, selo Vlaska, Mladenovac, na 45km udaljenosti ...
Викендици
Оглас за Prodavam kukata

Prodavam kukata


Kukata 350kv vo Kocani strogi centar Za vise informacija pozvati na broj 075 509 498 ...
Куќи
Оглас за Издавам стан

Издавам стан


Издавам еднособен стан во Автокоманда, 32 m? на приземје со парно 24/7, комплетно опремен. Слободен од 01.01.2018 год. &bdquo ...
Станови
Оглас за IZNAJMUVANJE GARSONJERA VO DEBARMAALO

IZNAJMUVANJE GARSONJERA VO DEBARMAALO


Se izdava garsonjera koja e polunamestena na ul. Debarca br. 56 sproti kafana Skopsi merak. Garsonjerata e so povrsina od 3 ...
Станови
Оглас за Магацински простор

Магацински простор


Се издава магацински простор од 200 м2 со локација спроти Усје на само 4 км од центарот на градот, обезбеден 24/7 од агенција ...
Магацини
Оглас за Магацински простор за производство или видео аудио продукција

Магацински простор за производство или видео аудио...


Се нуди за издавање магацински простор од 300 квадрати. Просторот се наоѓа на поткровје, самиот магацин има товарен лифт. Про ...
Магацини
Оглас за Se iznajmuva stan.

Se iznajmuva stan.


Se iznajmuva stan vo Kozle,na podolgo vreme,na 1vi sprat, odma karsi bivsa Alumina vo blizina na hotelot Granit,kontakt telef ...
Станови
Оглас за izdavanje stan vo centar

izdavanje stan vo centar


Se izdava trosoben stan za 3 studentki, vo centar- Fontana gradski park. Cena po dogovor, informacii na 072256965, od 19 do 2 ...
Станови

 Poslednji za pretragu