Туризам - oglasa.com

Туризам - oglasa.comОглас за Охрид- издавам студија во центарот на градот

Охрид- издавам студија во центарот на...


Издавам двокреветни и трокреветни студија. Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна, тв, кабловска, wi-fi и ...
Туризам
Оглас за Apartmani na Zanjicama u Crnoj Gori

Apartmani na Zanjicama u Crnoj Gori


Izdajem apartmane u Crnoj Gori na ?anjicama, 350m od pla?e Miri?te, apartmani potpuno novi, name?teni, za 4-6 osoba, cena 6 d ...
Туризам
Оглас за sobi so kupatilo 5 €вра po lice so pogled na ezero

sobi so kupatilo 5 €вра po lice so pogled na...


Вкупен капацитет = 10 лица: - 2 студија (секое со ПОСЕБНА бања во секоја соба, сопствена тераса со уникатен поглед на езерот ...
Туризам

 Poslednji za pretragu