Плацови - oglasa.com

Плацови - oglasa.comОглас за Плац на Водно

Плац на Водно


Се продава плац на Водно од 440м2, на тивко место, близу Соравиа ресорт, со одличен поглед и можност за градба од вкупно 444м ...
Плацови

 Poslednji za pretragu