Станови - oglasa.com

Станови - oglasa.comОглас за 1 собен ненамештен стан во строг центар во Куманово

1 собен ненамештен стан во строг центар во...


Издавам еднособен ненамештен стан во строг центар во Куманово од 01.03.2020 година. ...
Станови
Оглас за Apartman u Vikend naselju na Kopaoniku. 37 kvadrata. 1.5/soban

Apartman u Vikend naselju na Kopaoniku. 37 kvadrata....


Apartman u Vikend naselju na Kopaoniku. 37 kvadrata. 1.5/soban. Nov. Podno grejanje, Kablovska, internet, telefon, terasa. O ...
Станови
Оглас за Се изнајмува наместен стан

Се изнајмува наместен стан


Се издава наместен стан 40 м2 на последна 23ка кај Цветен пазар.Станот располага со дневен престој со кујна плус помала соба. ...
Станови

 Poslednji za pretragu